8 Eylül 2013 Pazar

YENİDEN...

Çok uzun zaman oldu yazmayalı... Elim gitmedi, yüreğimden başka bir şeyler geçerken burada kitap, gezi, makyaj veya herhangi bir konu hakkında bir şey yazmak gelmedi. Her ne kadar ülkemizin durumu hala sabit değilse de artık bir yerden başlayım dedim.
Son zamanlarda bir heyecan içindeyim, tatlı bir heyecan, yorucu, meraklandırıcı, az biraz da korkutucu... Yıllardır hayalini kurduğum sevdama-öğretmenliğe kavuşmak üzereyim inşallah; öğrencilerimi daha görmeden seviyorum, gideceğim yeri şimdiden merak ediyor biraz endişelensem de yeni bir coğrafyada yeni bir hayata başlamak beni heyecanlandırıyor; eşimden uzak kalacağım düşüncesi beni üzse de atalarımızın güzide sözü "sayılı gün çabuk geçer" içimi az da olsa rahatlatıyor ve içimden dua ediyorum Allah başka türlü ayrılık, sıkıntı vermesin. Yarın sonuçlar belli oluyor belki yeniden döndüğüm bloğuma yine bir süre ara verebilirim, kalacak yer ve internet sorunum çözülür çözülmez yazılarıma hız vereceğim. Benim için dua edin olur mu, sevgilerle...

6 yorum:

 1. Hakkımızda hayırlısı olsun meslektaşım, yarın bizim için çok önemli. Ben de aynı heyecan içindeyim. Güzel haberler alırız inşallah...

  YanıtlaSil
 2. Şimdi belli olmuştur gideceğin yer. İnşallah senin için hayırlı olacak en iyi yer olmuştur..

  Bir de Allah aşkına şu kod sorma olayını kaldır da her yorumda şifre girmekten kurtulalım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim ilgin için evet belli oldu artık mardin midyattayım bir süre hep merak ettiğim bir yerdi inşallah beklediğimden de güzel çıkar. kod olayını da bilmiyorum valla nasıl kaldırılır, bir deneyim bakalım olacak mı :)

   Sil
 3. Hocamm hayırlı uğurlu olsun :) ben de maraş elbistandayım. Midyat güzel bir yermiş ben de yazmıştım. Hakkımızda hayırlısı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hocam sizin de hayırlı olsun ben de nurhak lisesini yazmıştım elbistana yakın diye :) midyata gelirseniz beklerim.

   Sil